Kto ustala
Twoje granice?

#ZYJNOLIMIT

Zobacz video
Wygraj przygodę życia

O co chodzi?

„Żyj no limit” to nasze credo. Idea, która codziennie motywuje nas do działania. Wierzymy, że tylko pokonując własne granice, możemy być naprawdę wolni.

Teraz kolej na Ciebie. Pokaż wszystkim, jak Ty rozumiesz “życie no limit”. Nie musisz być Felixem Baumgartnerem czy zdobywcą szczytu Mount Everest. Po prostu udowodnij, że żyjesz bez ograniczeń i ciągle kroczysz po więcej. Przezwyciężyć samego siebie - to największe wyzwanie.

Co mogę wygrać?

Co mogę wygrać?

Skok na bungee z Macau Tower w Chinach dla zwycięzcy oraz przelot i pobyt w Hongkongu dla Ciebie i osoby towarzyszącej.

Pokonywać bariery można na różne sposoby. Czasem warto połączyć to z wyjątkowym przeżyciem. Chcemy Cię nagrodzić czymś, o czym opowiesz wnukom. Czymś, co zawsze będzie motywować Cię do przekraczania własnych granic.

Skacząc z 233-metrowej wieży Macau Tower poczujesz prawdziwą wolność. Vikingowie nigdy nie zostają sami w potrzebie, dlatego fundujemy wyjazd również dla osoby towarzyszącej.

Jak wziąć udział?

Jak wziąć udział

To proste! Zobacz jak wziąć udział w konkursie w 3 łatwych krokach:

Dodaj zdjęcie – wrzuć je z dysku lub zrób je za pomocą swojego smartfona

Opisz krótko, czym dla Ciebie jest życie bez ograniczeń

Na podanego maila otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia

MAMY ZWYCIĘZCĘ!

ONI WSZYSCY ŻYJĄ NO LIMIT, A TY?

1 2 3 ...23 >

UWOLNIJ SIĘ I #ZYJNOLIMIT W NAJLEPSZEJ OFERCIE NA KARTĘ NA RYNKU! — SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Magdalena Kaim

Kiedy wszyscy powtarzają Ci że to koniec, że teraz już tylko praca, dom i ciepłe kapcie. "Wyśpij się bo teraz już nie zdążysz" - mówili. To myślisz że to koniec, że #ZyjNoLimit skończy się w trakcie porodu. A potem kąpiesz się z 1,5 rocznym synem w wodach tajskiego wodospadu, a Twoje bose stopy podgryzają małe rybki. Spędzasz 2 tygodnie zimy w Pekinie, kiedy ten malec ma zaledwie 4 miesiące. Kiedy to on pierwszy pakuje swój mały plecak w kształcie małpki bo chce na "wakacje". To wiesz że można. Pokazujesz to też innym. Żyjesz tak jak lubisz, tylko lepiej. #ZyjeszNoLimit. I tak po prostu każdego dnia bierzesz od życia wszystko.