Kto ustala
Twoje granice?

#ZYJNOLIMIT

Zobacz video
Wygraj przygodę życia

O co chodzi?

„Żyj no limit” to nasze credo. Idea, która codziennie motywuje nas do działania. Wierzymy, że tylko pokonując własne granice, możemy być naprawdę wolni.

Teraz kolej na Ciebie. Pokaż wszystkim, jak Ty rozumiesz “życie no limit”. Nie musisz być Felixem Baumgartnerem czy zdobywcą szczytu Mount Everest. Po prostu udowodnij, że żyjesz bez ograniczeń i ciągle kroczysz po więcej. Przezwyciężyć samego siebie - to największe wyzwanie.

Co mogę wygrać?

Co mogę wygrać?

Skok na bungee z Macau Tower w Chinach dla zwycięzcy oraz przelot i pobyt w Hongkongu dla Ciebie i osoby towarzyszącej.

Pokonywać bariery można na różne sposoby. Czasem warto połączyć to z wyjątkowym przeżyciem. Chcemy Cię nagrodzić czymś, o czym opowiesz wnukom. Czymś, co zawsze będzie motywować Cię do przekraczania własnych granic.

Skacząc z 233-metrowej wieży Macau Tower poczujesz prawdziwą wolność. Vikingowie nigdy nie zostają sami w potrzebie, dlatego fundujemy wyjazd również dla osoby towarzyszącej.

Jak wziąć udział?

Jak wziąć udział

To proste! Zobacz jak wziąć udział w konkursie w 3 łatwych krokach:

Dodaj zdjęcie – wrzuć je z dysku lub zrób je za pomocą swojego smartfona

Opisz krótko, czym dla Ciebie jest życie bez ograniczeń

Na podanego maila otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia

MAMY ZWYCIĘZCĘ!

ONI WSZYSCY ŻYJĄ NO LIMIT, A TY?

1 2 3 ...23 >

UWOLNIJ SIĘ I #ZYJNOLIMIT W NAJLEPSZEJ OFERCIE NA KARTĘ NA RYNKU! — SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Krystian Głąb

Pewien wyjątkowo mądry człowiek powiedział kiedyś: "Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona". I chociaż nie pojmuję teorii względności ani efektu fotoelektrycznego to krocząc przez życie zawsze pamiętam o tych słowach Alberta Einsteina. Mądrość w nich zawarta pozwala mi żyć NO LIMIT i to dzięki nim wiem, że jedyne bariery, które są wstanie przeszkodzić nam spełniać marzenia i żyć NO LIMIT to te granice w naszych umysłach. Wyobraźnia to ogromna siła, która pozwala nam myśleć "outside the box" ;). To siła, która pcha nas w kierunku marzeń, wyznacza kolejne cele, nie pozwala nam się nudzić. To przede wszystkim siła nieograniczona, dlatego codziennie czerpię z niej pełnymi garściami, wychodzę poza ramy we wszystkim co robię. To dzięki niej założyłem się z bratem że w ciągu 10 lat polecę w kosmos i rok później wygrałem bilet na lot suborbitalnym samolotem kosmicznym. I to dzięki niej żyję NO LIMIT.