Kto ustala
Twoje granice?

#ZYJNOLIMIT

Zobacz video
Wygraj przygodę życia

O co chodzi?

„Żyj no limit” to nasze credo. Idea, która codziennie motywuje nas do działania. Wierzymy, że tylko pokonując własne granice, możemy być naprawdę wolni.

Teraz kolej na Ciebie. Pokaż wszystkim, jak Ty rozumiesz “życie no limit”. Nie musisz być Felixem Baumgartnerem czy zdobywcą szczytu Mount Everest. Po prostu udowodnij, że żyjesz bez ograniczeń i ciągle kroczysz po więcej. Przezwyciężyć samego siebie - to największe wyzwanie.

Co mogę wygrać?

Co mogę wygrać?

Skok na bungee z Macau Tower w Chinach dla zwycięzcy oraz przelot i pobyt w Hongkongu dla Ciebie i osoby towarzyszącej.

Pokonywać bariery można na różne sposoby. Czasem warto połączyć to z wyjątkowym przeżyciem. Chcemy Cię nagrodzić czymś, o czym opowiesz wnukom. Czymś, co zawsze będzie motywować Cię do przekraczania własnych granic.

Skacząc z 233-metrowej wieży Macau Tower poczujesz prawdziwą wolność. Vikingowie nigdy nie zostają sami w potrzebie, dlatego fundujemy wyjazd również dla osoby towarzyszącej.

Jak wziąć udział?

Jak wziąć udział

To proste! Zobacz jak wziąć udział w konkursie w 3 łatwych krokach:

Dodaj zdjęcie – wrzuć je z dysku lub zrób je za pomocą swojego smartfona

Opisz krótko, czym dla Ciebie jest życie bez ograniczeń

Na podanego maila otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia

MAMY ZWYCIĘZCĘ!

ONI WSZYSCY ŻYJĄ NO LIMIT, A TY?

1 2 3 ...23 >

UWOLNIJ SIĘ I #ZYJNOLIMIT W NAJLEPSZEJ OFERCIE NA KARTĘ NA RYNKU! — SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

MAMY ZWYCIĘZCĘ!

Marcin Malicki

Pisząc ten tekst jestem gdzieś na bezdrożach między Teheranem a Shirazem. Resztką energii z powerbanka próbuje naładować telefon żeby wysłać do Was te kilka słów. Trzy dni temu w irański Nowy Rok 1396 zaliczyłem najlepszy freeride’owy zjazd z majestatycznych irańskich szczytów na najgorszym wypożyczonym sprzęcie jaki do tej pory widziałem. Niecałe dwa miesiące wcześniej pokonałem 12607 km żeby zrobić swoje pierwsze selfie z kangurem, sfotografować magiczną górę Uluru o zachodzie słońca i świętować Chiński Nowy Rok w australijskim Melbourne. Obchodzić Sylwestra 3 razy w ciągu roku. Podróżować bez planu, ale zawsze z aparatem w ręku. Robić zwykłe rzeczy z niezwykłymi ludźmi. Myślę, że to właśnie dla mnie kwintesencja życia #nolimit.